Svatební fotoalbum


Svatební fotoalbum je bezesporu jedno z těch nejdůležitějších, které budete v životě mít. Dle zkušeností, které jsem nasbírala za roky práce s nevěstami, vím, jak je každá z Vás jiná. Jedna chce album jednoduché bez doplňků, jiná zas v přesném designu svatby (včetně barev, stuh, i písma ze svatebního oznámení). Setkávám se s různými materiály, tématy i barvami a vždy se snažím naprosto vyhovět Vašim požadavkům i představám.

Na tato alba lze aplikovat krom mně dostupných materiálů i vaše stuhy, vaše fonty a i obrázky. Dobrým příkladem je fotoalbum, které jsem dělala pro Terezku. Svatbu měli naprosto úžasně vydesignovanou a každý motiv měl jasnou roli. Nakonec se jejich hlavní symbol stal i hlavním motivem svatebního alba - strom a knoflíky. Ty jsem na album i nalepila (u menšího přišila), aby byl celý efekt zajímavější.

Knoflíčky to ale tenkrát nekončilo a nechala se jimi inspirovat "naše" další nevěsta.
Součástí všech našich alb jsou poloprůhledné mezilisty (z historických alb je znáte jistě jako "pavučinkové").

Taktéž lze do alba natisknou Vaše texty, citáty a jiné...Některým vytvářím i obaly na CD/DVD vsazená buď přímo do alba nebo na volno. Samozřejmě mohu udělat i větší množství obalů, ve kterých můžete dát fotografie příbuzným. V nabídce je i obal na CD + tištěné fotografie.


V nabídce mám několik základních typů svatebních alb:

  • Fotoalbum klasické - částečně potaženo knihařským plátnem vybrané barvy(bílá hladká, krémová hladká, krémová mačkaná + nepřeberné množství barev) a papírem s natištěnými jmény/monogramy, doplněno saténovými stuhami ve Vámi zvolené barvě. Ke jménům lze natisknout i vybrané obrázky.

  • Fotoalbum plně na míru - čas od času vytvářímě i alba "trochu více an míru" přičemž se snažíme vycházet vstříc náročnějším zákazníkům, kteří mají svatbu v nějakém stylu nebo chcou album obzvláště vyšperkovat. :)


Fotoalbum krajkové - více informací naleznete v sekci LUXURY WEDDING LACE.