Ručně vyráběná fotoalba, šperky a fotoslužbyDovolte nám představit se, jmenujeme se Alena Švambergová a Lukáš Mrkvička a jsme profesionální fotografové a výtvarníci zabývající se ruční výrobou fotoalb.


Naše fotografické práce si můžete prohlédnout zde - www.l-aphoto.eu


Fotoalbum chápeme jako obal, který komunikuje s vnitřkem - fotografiemi. Vzájemně se doplňují a tvoří tak harmonický celek. V současnosti můžeme nabídnout fotoalbum svatební, dětské, boudoir, umělecké a také sestavit originální na základě Vašich požadavků. Berte prosím ohled na to, že každý kousek je originál a tak se od sebe mohou alba nepatrně lišit. Fotoalba děláme v limitovaných sériích - není neobvyklé pouze 1-2 kousky od jednoho druhu. Proto fotografie na našem webu berte jako informační a předem se omlouváme, pokud Vámi vyhlídnutý kousek bude již vyprodaný.A jak jsme se k tomuto oboru dostali?
V roce 2011 se začala Alena věnovat výrobě “obalů” na samotné fotografie - tedy fotoalbům a to jak klasickým s papíry na nalepení fotografií tak i moderním s fóliovými kapsičkami uvnitř. Nejdříve se jednalo o tématická alba pro její fotografie, po nějaké době začala dělat alba i na přání a aktuálně zásobujeme i několik dalších fotografů v České republice. Již se nám podařilo stvořit i několik deníků a věnujeme se i tvorbě jiných drobností na svatby - například svatební knihy na přání od svatebčanů, krabičky na drobnosti, podvazky, polštářky na prstýnky, obaly na CD a další.


Kam všude se naše produkty dostaly?Je nám obrovskou ctí, že se naše alba dostala nejen k velkému množství majitelů v České republice, ale vlastní je také mnoho zahraničních zákazníků a mezi nimi jsou i slavné osobnosti!

Aktuální seznam zemí, kam putovaly naše produkty:


Česká republika, Německo, Slovensko, USA  - Chicago, Illinois, Texas, Polsko, Nizozemsko, Francie, Austrálie, Rusko, Itálie, Anglie, Finsko, Argentina, Vietnam, Švédsko, Turecko, Rumunsko, Španělsko, Bělorusko, Belgie, Kanada, Švýcarsko, Brazílie, Nepál


Tarja Turunen

Sharon den Adel (Within Temptation)

Tarja Turunen

Kevin Chown