Námořnická/cestovatelská alba

Protože moc rádi cestujeme (a určitě nejsme sami), rozhodli sjme se vytvářet také jakási cestovatelská/námořnická fotoalba na fotky z vašich cest, dovolených a nebo jen z běžné víkendové koupačky u rybníka. :)

Vytváříme několik základních typů alb, některé z nich uvádíme níže, není ale problém vytvořit album také na míru.


  • Klasická námořnická fotoalbu (pruhy)
Nejčastěji děláme námořnická fotoalba s použitím bílého knihařského plátna (na zadních deskách) a pruhované látky (modré nebo červené). Doplňujeme také výřezy z kartonu ve tvaru lodiček, majáků a jiných námořnických motivů. Vzorů máme opravdu mnoho, více jich najdete zde  • Pak je samozřejmě možné udělat obdobnou variaantu s hladkým plátnem v různých barvách.
  • Dalším typem je album, které je opět částečně potažené knihařským plátnem (v různých barvách) a designovým papírem s námořnickou nebo "dovolenkovou" tématikou. 

  • Snažíme se také vytvářet jednodušší alba na fotky z dovolené, která na první pohled prozradí, o jaké fotky se jedná, ale nebude to zas tak očividné. :) (Aktuálně rozšiřujeme nabídku výřezů se  siluetami památek z nejrůznějších měst. Omezeni nejsme pouze na bílou a černou variantu - ať už tu z fotografií nebo její inverzi, ale lze album barevně přizpůsobit vašim požadavkům.)
  • Pokud se Vám nešikuje ani jeden z námi nabízených typů alb, rádi Vám album vytvoříme přímo na míru. Nějaké příklady opět na fotografiích.