Doprava a platba, obchodní podmínky

Doprava:
  • Česká Pošta - Pravidelně využíváme služeb České pošty. Cena poštovného je vždy individuálně  vypočítána dle jejich tarifů a je Vám sděleno již včetně balného. 
  • Osobní předání - zboží je možné si převzít v Českých Budějovicích.
Zboží je vždy dobře zabaleno, aby při jeho přepravě nedošlo k poškození. Menší alba, blahopřání, šperky a obaly na CD  zasíláme vyztuženou bublinkovou obálkou, větší alba můžete očekávat v pevné kartónové krabici. 
Platba:
Po sdělení ceny zboží Vám budou poslány podklady k platbě. Akceptujeme pouze platbu předem a to hlavně z důvodu zakázkové výroby. Výroba začíná až po uhrazení celé částky nebo 50% z ní a dodací lhůta taktéž běží až ode dne, kdy je platba připsána. Obchodní a reklamační podmínky:
Tyto obchodní podmínky platí od 1.11. 2012 pro nákup v internetovém obchodě alenasvambergova.com (dále jen e-shop) provozovaném Alenou Švambergovou, IČ 01153242,
sídlo: Spičák 124, Český Krumlov, datum zapsání do obchodního rejstříku 10.10.2012.
Odesláním objednávky (nebo zaplacením faktury) kupující potvrzuje, že se seznámil a souhlasí s obchodními a reklamačními podmínkami.
Údaje, které zákazník poskytne v souvislosti s objednávkou, slouží výhradně k vyřízení objednávky, jsou považovány za diskrétní a nebudou poskytování třetím stranám. 
V našem obchodě naleznete fotografie, fotoalba, obaly na CD a jiné drobné zboží ručně vyráběné. Nepravidelnosti výrobku jsou důsledkem ručního zpracování a nejsou považovány za vadu.
Nastavením monitoru se může mírně lišit barevnost výrobků. 
Uvedené ceny nezahrnují poštovné a balné, ale jsou konečné. 

Poštovné, balné a doprava:
Spolu s výrobkem obdrží zákazník daňový doklad, který zároveň slouží jako záruční list. Nejsme plátci DPH.
Za poškození během přepravy neodpovídáme, je třeba ho reklamovat u přepravce.
Dodaný výrobek je třeba zkontrolovat a o závadách nás neprodleně informovat e-mailem nebo telefonicky a to do 3 dnů od obdržení zboží, na pozdní reklamace nebude brán zřetel. 

Reklamace, vrácení zboží:
Potvrzenou a zaplacenou objednávku nelze stornovat. Ihned po připsání platby začíná zakázková výroba je tedy možné, že budete chtít objednávku stornovat v době, kdy se na výrobku bude již pracovat.
Vrátit zboží je možno do 14 dnů bez udání důvodu, to neplatí u zboží zhotoveného na objednávku!
Výrobek je třeba zaslat jako obyčejný balík pojištěný na částku odpovídající hodnotě zboží, dobírku nevyzvedáváme!
Vrácený výrobek musí být kompletní (balení, sada...), nesmí být poškozený a jevit známky opotřebení a používání, musí být vrácen nejpozději 14. den po převzetí, k zásilce musí být přiloženy kontaktní údaje a kopie dokladu o zaplacení.
Zaplacenou částku vrátíme nejpozději do 30 dnů od odstoupení od smlouvy. Vrací se celá částka bez poštovného. 
Pokud výrobek bude jevit známky opotřebení, poškození nebo nebude kompletní, je zákazník povinen tuto hodnotu nahradit – snížením vrácené kupní ceny. 

Záruka, reklamace: 
Daňový doklad slouží zároveň jako záruční list. Pokud zjistí zákazník vady, je povinen nás do 3 kalendářních dnů informovat. Pokud bude reklamace uznána, bude navrženo řešení. Při neodstranitelné vadě, která zcela znemožňuje používání výrobku, bude vrácena celá zaplacená částka. V ostatních případech má zákazník právo na opravu výrobku.
Zboží lze reklamovat po dobu záruční lhůty, je třeba uvést popis vady a doložit fakturu nebo doklad o zaplacení, jinak nebude záruka uznána. Záruka se nevztahuje na opotřebení zboží způsobené běžným používáním, na poškození či nadměrné používání zboží, vady způsobené neodbornou manipulací, nedodržením návodu k používání zboží, porušením obvyklých zásad užívání zboží. Dále se nevztahuje na zboží, které zákazník upravoval nebo opravoval, nebo které bylo poškozeno zásahem vyšší moci.
O reklamaci je nutné nás informovat ještě před odesláním reklamovaného zboží.
Reklamace bude vyřízena nejpozději do 30 dnů ode dne uplatnění reklamace a zákazník bude informován prostřednictvím e-mailu o datu a způsobu vyřízení, případně o důvodu zamítnutí reklamace.