pondělí 4. května 2015

Nová alba v kolekci Luxury Wedding Lace

S novou svatební sezónou jsme také museli zařadit do nabídky nová svatební alba a jaká jiná by to měla být, než právě ta nejoblíbenější - krajková? :)

Jako nejžhavější novinku máme nová formát svatebních, krajkových alb - formát 31x33cm (vnitřek cca 29,7x29,7cm). Po mnoha dotazech na větší svatební alba, než je formát A4, ale také menší než A3, jsme zvolili tento elegantní "čtverec". Krajka na tomto formátu dokonale vynikne a album tak dostane úplně novou tvář.
Další novinkou jsou nové krajky, které nabízíme:


Stejnou krajku již rok nabízíme ve smetanových tónech


Tuto krajku jsme nabízeli také v bílé barvě, po vyprodání zásob nabízíme opět, nyní však již v barvě krémové


 Totožnou krajku nabízíme již půl roku v černé a smetanové barvě, nyní přišla na řadu bílá


 Úplná novinka - částečně nahrazuje album "Nemo". Zásoby krajky na album Nemo se úplně vyprázdnily a krajka není ani u dodavatele. Věříme, že náhrada je dostatečná a opět velmi zajímavá. :)


Další novinkou, teď již ne tak příjemnou je fakt, že album Esmé pomalu stahujeme z nabídky. Na skladě máme poslední kousek krajky. To samé platí o albu Renesmee konkrétně tedy o verzi bez kamínků - tu mámáe také pouze na poslední album, verze s kamínky je již několik týdnu beznadějně vyprodána. 

Ovšem máme tu ještě jednu dobrou zprávu. Do stále nabídky jsme zařadili alba "krajky z šatů". Máte svou vlastní krajku, kterou máte na svatebních šatech či snad jiné doplňky, stuhy a podobně? Neváhejte nás konktaktovat, všechny vaše materiály můžeme využít. :) Níže pro inspiraci fotky, jež jsme pořídili s něvěstou, která si nechala ušít šaty u naší oblíbené návrhářky Terezy Dohnalové, my jí vytvořili hodící se album.