sobota 27. září 2014

Vánoce 2014

Vážení zákazníci,

jsme velmi potěšeni, že rok od roku objednáváte Vánoční dřív a dřív a tím pádem nám před Vánoci zbyde čas i na zákazníky, které by pravděpodobně bylo nutné odmítnout kvůli nedostatku času na výrobu a dodání.

V letošním roce budeme objednávky na vyrobení alb a šperků do Vánoc přijímat do 30.11. 2014. Samozřejmě i po tomto datu se může stát, že si najdeme čas na vyrobení alb, které nestihnete objednat do posledního listopadového dne, proto neváhejte a i přes to nás kontaktujte. I letos bude probíhat Vánoční prodej skladových alb a šperků a to až do 15.12. 2014.

Pokud u nás chcete nakoupit ne jen vánoční dárky, můžete nás navštívit na Trzích U vrby, kde jsme každých 14 dní v části "Tvůrčí márket pod střechou" a to ve dnech 4. 10., 18.10., 1.11., 15.11., 29.11., 6.12. 2014


čtvrtek 19. června 2014

Opět nějaké novinky ve špercích

"Polokulička" z ručně foukaného skla na lůžku (vyplněna "paraplíčky"). Lůžko natřeno tyrkysovou barvou a povrchovou úpravou připomínající vodní hladinu. 


Chcete si připomenout krásně kvetoucí a nádherně vonící šeřík, který před nedávnem odkvetl?
Klička naplněna usušenými kvítky šeříku. úterý 27. května 2014

Promo 2014

Již jste si mohli všimnout, že jsme na facebook i sem na webovky sem tam zveřejnili "promo" fotky, které jsme nafotili v loňském roce s modelkou Michaelou Valentovou. Letos na to jdeme sice pomaleji, ale máme konečně i nějakou tu fotku ke šperkům. :)

Modelové Simona Polakovičová a Timi + Lily AdamsováPARISIENNE BLUE

Spuštěná nová sekce kde najdete informace o nejnovější kolekci PARISIENNE BLUE


sobota 24. května 2014

Spuštěna nová sekce "Šperky"

Již delší dobu máme v nabídce také šperky. Více informací a fotek naleznete zde.úterý 13. května 2014

NÁMOŘNÍCI, NA PALUBU!!

 I letos se stávají velkým hitem námořnická alba. Jejich užití je obrovské - dají se použít na fotky ze svatby, která byla v námořnickém stylu, na rodinné fotky, na fotky z dovolené, dětské fotky...

Tento rok přinášíme úplně nové kousky s novými látkami, použitými aplikacemi, provazy i stuhami.


Není problém vyrobit i album na přání v konkrétních barvách či odstínech. 


čtvrtek 1. května 2014

 Před časem jsem měla obrovskou zakázku vesměs na boudoir alba. Ale jedno z vybraných již bylo prodané a na další kousek nebyl materiál a tak jsme si museli poradit. Na původním albu byl použit speciální pololesklý papír s černým podkladem a obrázkem krajky, krémové knihařské plátno a stuhy.
 Alternativní album se částečně potáhlo černým knihařským plátnem, přes něj se naaplikovala krajka s korálky a doplněno krémovým plátnem a stuhami. Album nevypadá stejně, ale dostalo nový rozměr. :)

Původní album:


Nové provedení: pondělí 28. dubna 2014

Novinky 2014

Svatební sezóna je v plném proudu a tak je na čase Vám představit dvě novinky pro rok 2014 v kolekci Luxury Wedding Lace.

Abum Sophie:


Album Elara: