neděle 29. prosince 2013

Konec roku 2013

Blíží se nám konec roku a je pomalu na čase napsat další příspěvek, nějak jsem to tu zanedbávala.

Letos jsem dělala opravdu velké množství alb rozmanitých tvarů, velikostí i barev. Některé zajímavosti Vám sdílím níže, ať se také pokocháte, jak jsou některé nevěsty originální. :)

Samozřejmě jsem nezanedbala ani focení a odfotila obrovské množství boudoir a glamour a k nim samozřejmě udělala i alba. Pár ukázek tu také máte.

Nyní již vymýšlím novou kolekci rodinných a svatebních alb pro nadcházející sezónu a pokud zbude trocha čase, fotografové a fotografky se mohou těšit na hotové sady obalů na CD. 

A abych nezapomněla, před Vánoci jsem si udělala malou radost a vyfotila jeden z mnoha plánovaných projektů - jak jinak než s úžasnou Míšou Valentovou a otestovaly jsme tak nový ateliér v Českých Budějovicích. Něco málo z backstage :)
A nyní již slibované top letošního roku. středa 13. listopadu 2013

Nové krajky

Dnes naskladněno velké množství krajek ze stávající nabídky alb, ovšem sehnala jsem také nové, které co nejdříve představíme na hotových albech. :)


úterý 5. listopadu 2013

Desky na fotografie II

Další z našich zákaznic, která s u nás nechala nafotit, udělat desky na fotky a pak vše darovala svému milému. :)


středa 30. října 2013

Desky na fotografie

Dnes dorazily fotky od zákaznice, kterou jsme fotili v boudoir stylu pro přítele a také na zakázku vytvořili darovací desky. :)


pondělí 28. října 2013

Nová sekce spuštěna

Nově můžete také nakouknout do sekce Svatební čelenky a hřebínky. Naleznete zde další produkty ladící s kolekci LUXURY WEDDING LACE.

Dále si v jednotlivých sekcích můžete všímat nových prezentačních fotografií. :)


úterý 15. října 2013

Novinky

Čas od času přidávám přehled novinek, které lze u nás objednat. Jinak tomu nebude ani dnes.

Nově jsme v sobotu na Trhu u Vrby představily dva nováčky do kolekce LUXURY WEDDING LACE - Gold a White and silver Alba jsou hotová a ihned dostupná k prodeji (každé z nich je v klasickém formátu A4, 30 listů + mezilisty).Dalšími novinkami jsou i knihy hostů. Nyní již děláme i knihy hostů z kolekce LUXURY WEDDING LACE. A také jsme znovu měli možnost dělat jednu velikou sadu pro jednu stálou a moc milou zákaznici, které sadičku budeme zítra předávat. 

Sada obsahuje: velké A4 svatební album, 2x darovací minialbum pro rodiče, obal na CD a knihu hostů jako dárek pro snoubence. :) Na deskách je aplikována látka, krajka a stuhy dodané nevěstou, které také ladí se svatebním oznámením. Doplněno je o krémové knihařské plátno. 

středa 9. října 2013

Novinky

Léto je za námi a vy se pomalu prodíráte fotkami z dovolené? A co i stylové album, do kterého by se fotky nalepily? :)Nebo raději něco elegantního s krajkou? Toto album ji potaženo tmavě-šedým saténem s jemnou krajkou, doplněno o saténovou stuhu.